Tonos De Silbido

Tonos De Silbido 1.2

Gwizdek Dzwonki aplikacja jest nowa darmowa aplikacja z różnych wysokiej jakości dzwonki i dźwięki gwizdka dla Android ™.

Gwizdek Dzwonki aplikacja jest nowa darmowa aplikacja z różnych wysokiej jakości dzwonki i dźwięki gwizdka dla Android ™.

Gwizdek Dzwonki aplikacja jest nowa darmowa aplikacja z różnych wysokiej jakości dzwonki i dźwięki gwizdka dla Android ™. Dokonaj gwizdek telefonu, gdy ktoś dzwoni. Pobierz za darmo najnowszą gwizdkiem dzwonki aplikacji, a otrzymasz całkowicie fajne gwizdek pudła z zabawnych dzwonków i gwizdek dźwięków.

Piękne i zabawne dźwięki Whistling czeka na Ciebie. Najlepsze gwizdek dzwonki dla Androida pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć się z najlepszymi przyjaciółmi. To jest śmieszne i jednej aplikacji. Możesz grać i gwizdek do dziewczyny i zarobić trochę pozytywnej atmosfery. Możesz zrobić to teraz nawet z telefonu komórkowego. Gwizdek jest instrumentem najczęściej używane w grach sportowych. Ktoś może użyć dźwięk gwizdka na psy je lub dla kotów trenować. Teraz możesz mieć dzwonki gwizdkiem na android z naszej górnej gwizdkiem sygnał dla wiadomości. Niech dzwonek staje się atrakcyjna i bardziej atrakcyjne z gwizdkiem kolejowego, na przykład. Przypisać inny dzwonek dla każdego gwizdkiem kontaktów z Twojej komórki lub tabletu.

Istnieje wiele gwizdek efekty w tej górnej aplikacji. Niektóre z nich są dyskoteki gwizdek, gwizdek fajerwerki, jingle bells tonu, to efekt zabawki gwizdek, samba, gwizdek bomby i wiele innych gorących melodie. Personalizacja domyślny dzwonek, dzwonek do określonego kontaktu, dźwięk powiadomienia i dźwięk alarmu. Wystarczy zagrać urządzenia z systemem Android i zrobić normalne szumy gwizdek. Dla tych, którzy kochają dźwięki zwierząt, istnieją pewne dzwonki gwizdek, to ptak Pszczoła, kanarek ..... Wszystko, co jest związane z melodiami charakter gwizdka. Pobierz za darmo i być zadowolony z android lub tabletki.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Tonos De Silbido

Download

Tonos De Silbido 1.2